Życiowe dylematy nie rozmieniamy na drobne

Wybieraj ze mną najlepszy model spódnicy

12:15, 18.9.2015 .. Dodany przez Hobby .. 0 komentarzy .. Link
Uwielbiam maxi subtelne spódnice. Gdyby nie to, że występuje u nas pora zimowa, Ubierałabym ją przez cały rok. W rzeczywistości mam kłopot opisać słowami jej niezwykłość i dlaczego tak bardzo kocham ten krój spódnicy. Mam nadzieję, że pokażą się na moim blogu także fanki tej długości spódnic. I będą mi mogły pomóc ubrać we właściwe słowa mój zachwyt. Muszę nadmienić, że kocham spódnice tylko z naturalnych tkanin.

Niestety jestem uczulona na tkaniny syntetyczne. Spódnice tej długości  przede wszystkim latem są pozwalają mi na wygodne przeżycie najbardziej upalnego dnia. Z każdym kolejnym rokiem odnotowuję, jak projektanci w sposób nienachalny interesują się moimi pięknymi spódnicami co naturalnie jest na korzyść, gdyż małe tuningi fasonu czy wprowadzenie fasonów plisowanych są dla mnie spełnieniem marzeń.


I jak to tylko możliwe lądują w mojej szafie. Zazwyczaj na górę ubieram top lub mgiełkę, bywa również, że kardigan także ubiorę, żeby dopełnić całość zestawu. Z racji, że należę do odważnych kobiet ubóstwiam maxi spódnice w każdym kolorze i fasonie, a u Was jak to jest ? Jeśli tylko chcecie zapraszam do dodawania zdjęć w komentarzach i pozostawieniu choć paru słów o swojej ukochanej maxi.O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama


Kategorie

Start
Hobby

Ostatnie Wpisy

Moje hobby uprawa buraków :)
Radość dnia codziennego
Wybieraj ze mną najlepszy model spódnicy
Hej witajcie

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online