Życiowe dylematy nie rozmieniamy na drobne

Moje hobby uprawa buraków :)

12:20, 26.10.2015 .. 0 komentarzy .. Link
Burak to jedno z najczęściej uprawianych warzyw w naszych ogródkach warzywnych. Buraka hoduje tak po prawdzie każdy w swoim ogrodzie dla przyjemności. Zaciekawienie uprawą jest tak duże że każdy z nas posiada swój własny ogródek warzywny.

Wiele z nas traktuje hodowlę roślin we własnym ogrodzie jako pasja, której trzeba poświęcić niemało czasu. W Polsce popularne są dwie odmiany buraka, a mianowicie buraki liściaste oraz ćwikłę. Liściastych, jak można zauważyć, najistotniejszą częścią są liście, które znajdują wykorzystanie zazwyczaj w licznych sałatkach. Potocznie są oznaczane jako botwina i pod tą nazwą zna je bardzo wielu ludzi.


Z kolei buraki ćwikłowe lubuje się zarówno za liście jak i za jadalny korzeń. A więc prócz sałatek tego typu buraka możemy zjadać usmażonego jak również ugotowanego (byle nie surowego) oraz serwować do barszczu czerwonego, którego jest bazowym składnikiem. Buraki tego rodzaju na pewno nie są kategoryzowane do najbardziej trudnych w uprawie roślin, więc ich hodowla jest możliwa nawet w zaciszu swojego ogrodu.Radość dnia codziennego

10:47, 22.10.2015 .. 0 komentarzy .. Link
ość Szczególnie jeśli ubiegamy się o zatrudnienie i wybieramy się właśnie na rozmowę kwalifikacyjną. Polecam z własnego doświadczenia ubrać się w stylowy pastelowy zestaw, a nie klasyczny szary. Dajmy sygnał, że jesteśmy otwarci na nowe trendy oraz odważni, ale mamy szacunek do tradycyjnego fasonu. I co najważniejsze stres zostawmy w mieszkaniu choć łatwo się mówi, a zabierzmy ze sobą soczysty uśmiech od ucha do ucha.


Gwarantuję, że jak wejdziemy odważnym krokiem z uśmiechem na twarzy na rozmowę o pracę otrzymamy z marszu + 5 pkt. Osoby pewne siebie, radosne, czyli spełnione w życiu są szukani w firmach gdyż mało kto chcę, pracować z nerwowymi pesymistami.


Wybieraj ze mną najlepszy model spódnicy

12:15, 18.9.2015 .. Dodany przez Hobby .. 0 komentarzy .. Link
Uwielbiam maxi subtelne spódnice. Gdyby nie to, że występuje u nas pora zimowa, Ubierałabym ją przez cały rok. W rzeczywistości mam kłopot opisać słowami jej niezwykłość i dlaczego tak bardzo kocham ten krój spódnicy. Mam nadzieję, że pokażą się na moim blogu także fanki tej długości spódnic. I będą mi mogły pomóc ubrać we właściwe słowa mój zachwyt. Muszę nadmienić, że kocham spódnice tylko z naturalnych tkanin.

Niestety jestem uczulona na tkaniny syntetyczne. Spódnice tej długości  przede wszystkim latem są pozwalają mi na wygodne przeżycie najbardziej upalnego dnia. Z każdym kolejnym rokiem odnotowuję, jak projektanci w sposób nienachalny interesują się moimi pięknymi spódnicami co naturalnie jest na korzyść, gdyż małe tuningi fasonu czy wprowadzenie fasonów plisowanych są dla mnie spełnieniem marzeń.


I jak to tylko możliwe lądują w mojej szafie. Zazwyczaj na górę ubieram top lub mgiełkę, bywa również, że kardigan także ubiorę, żeby dopełnić całość zestawu. Z racji, że należę do odważnych kobiet ubóstwiam maxi spódnice w każdym kolorze i fasonie, a u Was jak to jest ? Jeśli tylko chcecie zapraszam do dodawania zdjęć w komentarzach i pozostawieniu choć paru słów o swojej ukochanej maxi.Hej witajcie

10:53, 9.9.2015 .. Dodany przez Start .. 0 komentarzy .. Link
Siema.

Pierwszy mój blog, wiec nie hejtujcie już na starcie. Zanim go założyłem, zastanawiałem się, o czym dokładnie będę pisał, teraz już wiem, że skupię się na swoim otoczeniu, na swoich pasjach i zainteresowaniach. Co dokładnie się za tym kryje? Zdradzenie tego byłoby odkryciem kart i zepsułoby zabawę;) czekajcie więc cierpliwie na to, co będę dla Was tworzył, byście mogli wyczuć, czy nasze zainteresowania są zbieżne czy też może nadajemy na zupełnie różnych częstotliwościach.O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama


Kategorie

Start
Hobby

Ostatnie Wpisy

Moje hobby uprawa buraków :)
Radość dnia codziennego
Wybieraj ze mną najlepszy model spódnicy
Hej witajcie

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online