Usunięcie Ciąży - Aborcja | Pytania i odpowiedzi, Pomagamy-Kobietom.pl Start | Profile | Archiwum | Przyjaciele
Zaczyna się wyścig z czasem i poszukiwanie sposobu na usuwanie ciąży. W naszym serwisie znajdą państwo informacje na temat różnych krajów, w których można w sposób całkowicie legalny dokonać aborcji.

Zaczyna sie wyscig z czasem i poszukiwanie sposobu na usuniecie ciazy. W naszym serwisie znajda panstwo informacje na temat róznych krajów, w których mozna w sposób calkowicie legalny dokonac aborcji.16.2.2018
Bezpieczny Zabieg Aborcyjny Nasza strona jest przeznaczona dla kobiet które z różnych powodów życiowych podjęły już decyzję o przeprowadzeniu zabiegu aborcyjnego. Naszym celem jest pomoc kobietom w wyborze najbezpieczniejszej metody, zarówno pod względem prawnym jak i zdrowotnym. Serwis tworzymy we współpracy z organizacją non-profit Kobiety dla Kobiet. Polski problem z aborcją Niestety w Polsce kobiety są często pozostawione "w samopas", często nie mogą się nawet zwrócić o pomoc do własnej rodziny.Dodatkowo w Polsce zabiego aborcyjny jest nielegalny. Nie będziemy zajmować się aspektami moralnymi tej trudnej dla każdej kobiety decyzji, gdyż według nas jest to wyłącznie i tylko wyłącznie indywidualna sprawa każdej kobiety. W momencie kiedy pojawia się niechciana ciąża, wiele kobiet zaczyna działać pod ogromnym stresem. Jeśli mają oparcie w rodzinie lub swoim partnerze, to pół biedy. Gorzej, jeśli z tym problemem pozostają same. Zaczyna się wyścig z czasem i szukanie sposobu na usunięcie ciąży. W naszym serwisie znajdą państwo informacje na temat różnych krajów, oraz informacje dotyczące aborcji farmakologicznej.
0 komentarzy | dodaj komentarz | Przeglądaj


Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online