Fotograf Gdansk

Start - Profile - Archiwum - Przyjaciele

Fotografia slubna Gdansk

Dodany 23.12.2015 o 05:29 - 0 komentarzy - dodaj komentarz - Link

Prowadząc usługi w dziedzinie fotografii ślubnej, współpracują z rozmaitymi ludźmi bardzo ważnym jest przygotowanie umowy odnośnie wykonywanych czynności, zabezpieczenie się w każdej sytuacji. To oczywiste, w końcu i robiący zdjęcia jak i klient pragnie coś takiego uzyskać.

Jako fotograf z wieloletnim stażem oczywiście wszystkie informacje staram się przygotować w należytej kolejności, nie zapominać o jakichkolwiek detalach. Nigdy nic „na gębę”, nigdy żadnych niejasności względem przygotowania takich dokumentów. Bo to nie tylko zabezpieczenie w pewnych sytuacjach, to również przekazanie klientowi jasnego komunikatu że wszystko jest bezpieczne, rzetelnie przygotowane.

Samo podpisanie dokumentów powinno nastąpić jak najszybciej. Jeżeli para młoda szuka fotografa to w momencie wytypowania odpowiedniego, na pierwszym spotkaniu można takie dokumenty podpisać. To gwarancja, że para młoda ma pewność obsługi fotograficznej, z drugiej zabezpieczenie na wypadek gdyby później pojawiały się jakikolwiek niedomówienia, jakiekolwiek usługi dodatkowe. Wszystko jest na papierze i zawsze staram się to uświadomić na początku klientom.

fotografia slubna gdansk

Umowa przygotowana dla klienta zawiera wszelkiego rodzaju informacje: imiona, nazwiska osób, numery dowodów osobistych oraz oczywiście podpisy. To sprawy formalne, dzięki czemu taki dokument na moje usługi fotografii ślubnej nabiera mocy i niejako chroni obie strony. Sama zaś umowa, jej treść dokładnie informuje o tym jakie usługi wchodzą w skład fotografii ślubnej (czy tylko zdjęcia w kościele, czy cała oferta tzw. reportaż ślubny) przygotowanej przez moją osobę. Do tego oczywiście wszystkie kwestie związane z przygotowaniem i przekazaniem gotowych fotografii. Co wchodzi w skład takie pakietu gotowych fotografii, ile kopii choćby płyt otrzyma klient, jak przygotowany będzie fotoalbum. Zaznaczam wyraźnie czas na przygotowanie fotografii ślubnych, ich obróbkę. Klient dzięki temu ma jasny przekaz kiedy może spodziewać się zdjęć i do tego terminu granicznego wszystko znajdzie się w jego rękach.

Kwestie kosztów, płatności za moje usługi fotograficzne to sprawa naturalna, dokładnie wyszczególnione, nie ma w tym nic odkrywczego. Dodatkowo nie może się taka umowa obejść bez jakichkolwiek paragrafów związanych z przygotowaniem anulowaniem jej i karami z tego tytułu. Różne sytuacje się dzieją dlatego należy mieć oczywistą „podkładkę”na ten czas.
Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online