Trochę inny punkt widzenia Pozycjonowania

Jak przygotowac ciekawy tekst pod SEO?

08:56, 17.3.2015 .. 0 komentarzy .. Link

Chociaż często sfera SEO pisarstwa jest traktowana wyjątkowo po macoszemu, to nie można zaprzeczyć, iż jest ona całkowicie niezbędna w całym procesie SEO. W przeciwieństwie do niepochlebnych opinii, SEO to nie tylko pisanie precli i przygotowywanie niewielkich opisów pod katalogi.

To także cała praca pisarska związana z zaprojektowaniem haseł reklamowych, tekstów na strony firmowe czy korektę już gotowych tekstów. Z tego powodu niekiedy wymyślenie dobrego i wciągającego tekstu pod pozycjonowanie wcale nie musi być takie bajecznie proste. Jeżeli już się tym zajmiemy, to przede wszystkim musimy zarysować sobie plan pisania: co dokładnie chcielibyśmy przekazać w tekście i do jakich czytelników jest kierowana nasza twórczość. Inaczej pisze się artykuł dla czytelnika masowego, np. na blogach młodzieżowych, a inaczej na portalach, jakie są czytane przez internautę nastawionego na innowacyjne treści. Kolejnym krokiem jest zaplanowanie tekstu – najistotniejsze informacje zawsze zamieszczamy w pierwszych zdaniach, a dopiero potem mniej ciekawe fakty.

Artykuł pod SEO musi mieć też zachęcający tytuł, który w pewnym stopniu wyjaśni, o czym dokładnie będzie tekst i jakich wiadomości można się spodziewać po lekturze. Tytuł zazwyczaj ma krótką treść i wskazuje na jakiś konkretny problem.

Autor: http://seospace.pl/pozycjonowanie-stron/

copywritingCzy sklepy www zwiekszaja sprzedaz?

04:41, 2.2.2015 .. 0 komentarzy .. Link

Rozwój techniczny wymusza w wielu branżach przemysłowych wypróbowanie nowszych sposobów sprzedawania wytwarzanych produktów oraz świadczenia usług. W wielu sytuacjach połączone jest to z przymusem otworzenia internetowego sklepu, dzięki któremu można zwiększyć sprzedaż już nie wyłącznie na najbliższy region, lecz na całą Polskę.

Fachowcy badający rynek internetowy już od dawna dostrzegają bardzo duży wzrost ilości tego typu sklepów, jakie tworzone są także przez przedsiębiorców, którzy z internetową sprzedażą nie mają wiele wspólnego. Nie należy się jednak w żadnym razie temu dziwić – instalacja wirtualnego sklepu to sprawa wyłącznie techniczna: można to zrobić samodzielnie, zakupując serwer i domenę oraz licencję sklepu albo oddać to zadanie jakiejś firmie. Po instalacji sklepu trzeba tylko prawidłowo go zoptymalizować, dobrze pozmieniać ustawienia i zacząć dodawać oferowane artykuły. Najlepiej od razu z ich rzeczywistymi zdjęciami i w miarę możliwości unikatowymi opisami, dzięki którym późniejsze ewentualne promowanie sklepu będzie prostsze i szybsze.

Obsługa sklepu internetowego obejmuje również cały proces księgowy, czyli generowanie faktur oraz umożliwia komentowanie produktów. Na końcu sklep można podpiąć do firmowego systemu magazynowego – uniknie się przez to sytuacji, kiedy klient zakupi produkt, którego już nie ma hurtowni.Przywitanie

08:52, 27.11.2014 .. 0 komentarzy .. Link
Witam Wszystkich Miło! Mam na imię Emil. Na tym blogu będę omawiał mój odmienny punkt widzenia Pozycjonowania.

O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Linki
Kategorie


Ostatnie Wpisy

Jak przygotowac ciekawy tekst pod SEO?
Czy sklepy www zwiekszaja sprzedaz?
Przywitanie

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online