Trochę odmienny punkt widzenia Pozycjonowania Start | Profile | Archiwum | Przyjaciele
Przywitanie

Czy dotychczasowe metody pozycjonowania odchodza do lamusa?17.3.2015

Kiedy na branże SEO jak grom z jasnego nieba spada następna informacja o wprowadzonych zmianach w wyszukiwarkach, niektórzy SEOwcy drżą z przestrachem, jakie zmiany wprowadzi nowy program opracowany przez specjalistów wujka Google. I czy używane przez nich sposoby pozycjonowania stron internetowych ciągle będą skuteczne.

Przez długie lata najistotniejszymi częściami budowania pozycji stron w przeglądarkach były między innymi preclowanie, tworzenie indywidualnego zaplecza, zdobywanie linków z portali o jak najwyższym PR, katalogowanie oraz także optymalizacja strony. Dzisiaj te sposoby wciąż są wykorzystywane, lecz w całkowicie innej formie, a dodatkowo prawie zawsze są wspierane innymi działaniami. Specjaliści SEO coraz częściej dostrzegają, jak wielką rolę ma właściwe przygotowanie strony w kontekście merytorycznym, a więc wyposażenie jej w elegancką grafikę i w unikalną treść, która odróżni witrynę od innych.

Oczywiście mimo coraz to kolejnych i bardziej nowoczesnych form walki Google z pozycjonerami, stare zasady pozycjonowania są cały czas w dużym stopniu używane i to z ogromnym skutkiem. Widać jednak, że coraz więcej firm SEO zaczyna na poważnie podchodzić do zmieniającego się algorytmu i szuka nowszych metod świadczenia usług SEO.Autor: Pozycjonowanie stron Radom

13 komentarzy | dodaj komentarz | Przeglądaj

Podstawy SEO dla amatora2.2.2015

Któż z właścicieli strony czy forum www nie pragnie, żeby znajdowały się one na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania? Z tego względu bardzo często korzysta się z pozycjonowania, które współcześnie można uznać za najszybszą formę wirtualnej promocji.
Cały proces opiera się na polepszaniu aktualnej pozycji serwisu w rezultatach Google albo innej wyszukiwarki. Robi się to za pomocą przeróżnych metod, w tym przede wszystkim przez dodawanie do precli, stawianie zapleczówek, korzystanie z katalogów stron czy kupowanie odnośników z ważnych witryn. Niekiedy specjaliści SEO korzystają też systemy wymiany linków. Celem ich funkcjonowania jest zazwyczaj chęć „dopalenia” wpisów w katalogach i tym samym zwiększenie ich siły SEO. Szalenie istotna jest rola odpowiedniej i dobrej optymalizacji portalu. To proces, jaki ma na celu ujednolicenie contentu strony – poprawienie kodu portalu, powiększenie unikatowości tekstów i grafiki a także poprawienie całego linkowania na stronie. Niekiedy sama profesjonalna optymalizacja absolutnie wystarczy, żeby witryna znalazła się w TOP na łatwe frazy kluczowe.
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by pozycjonować samemu, jedynie opierając się na poradach znalezionych w Internecie. Lecz najbezpieczniejsze i trwałe efekty uzyskamy zazwyczaj u doświadczonego i fachowego pozycjonera.

0 komentarzy | dodaj komentarz | Przeglądaj

Przywitanie5.12.2014
Witam Wszystkich Serdecznie! Mam na imię Darek. Na tym blogu będę opisywał mój odmienny punkt widzenia SEO.
1 komentarzy | dodaj komentarz | Przeglądaj


Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online